sobota, 15 marca 2014

Wietrzna sobota ...


Hej ludzie! Z okazji soboty postanowiłam przemówić.
Ostatni tydzień był dla mnie bardzo pracowity. Cieszę się, że przede mną dwa dni weekendu. Zamierzam go wykorzystać w pełni ... ale jeszcze nie wiem na co?! U nas na wschodzie wydaje się jakby zima postanowiła zamieść ogonem jeszcze raz. Mam nadzieję że już po raz ostatni. Pogoda nie nastraja mnie pozytywnie. Pada i wieje tak, jakby miało przywiać jakieś tsunami! Postaram się nie spoglądać w stronę okna.

Dzisiejszego ranka nie obudziłam się rześka i pełna energii. Dopijam właśnie pierwszą kawę i już myślę o drugiej. Zamierzam jednak ogarnąć rzeczywistość i wziąć się w garść.
A jak zaczęła się wasza sobota? Mam nadzieję że choć u Was świeci słonko!
TUTAJ znajdziecie link do pięknej piosenki którą razem z Majką słuchamy, słuchamy i słuchamy. Trzymajcie się. Miłej i twórczej soboty!


2 komentarze:

 1. Oj, u nas też wieje i to mocno ! Gałęzie lecą z drzew, a ptaki nie wyrabiają na wietrznych zakrętach. Do tego na zmianę deszcz i grad. Prawdziwy marcowy garniec pogodowy :) Ale my nie przejmujemy się zbytnio, siedząc przy gorącym kakao :)
  Pozdrawiamy gorąco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz, nawet nie pomyślałam o kakao, też z Majką lubimy. U nas ten sobotni wiatr przywiał śnieg! Wygląda na to że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. A zdążyłyśmy już schować nasze zimowe kurtki głęboko do szafy!
   Trzymajcie się ciepło dziewczyny!
   Pozdrawiam :)

   Usuń